Ślub na Korfu

Ślub na Korfu

Śluby na Korfu oferujemy jako jedni z pierwszych roku 2017. Chociaż Kerkyra ( bo tak wyspa nazywa się po grecku) znajduje się w ofercie prawie każdego biura turystycznego, generalnie należy do mało znanych destynacji ślubnych. Naszym celem zawsze było i będzie przełamywanie stereotypów, z tego też powodu chcemy zaoferować Państwu coś nowego i niekonwencjonalnego.  Tutejsze scenerie nadają się wyśmienicie na tło zdjęć, a pogoda sprzyja ślubom w plenerze od maja do października.

Dla tych, którzy na Korfu jeszcze nie byli

Ta wiecznie zielona wyspa grecka jest również często nazywana szmaragdem Morza Jońskiego. Scenerie zielonych wzgórz i równin przeplatają się z urokliwymi plażami oraz ciekawymi zabytkami historycznymi. Błękitne morze, czyste plaże oraz gościnność mieszkańców są gwarancją udanej podróży poślubnej. Za najładniejszą plażę Korfu uważana jest Paleokastrica, którą znajdziemy koło miasteczka o tej samej nazwie.  Wspaniałe są także plaże Issos, Agios Gordis, Kontogialos lub Liapades. Miłośnicy maleńkich prywatnych plaż  znajdą  tutaj zapewne swój raj na ziemi – plaża Chomus położona na południowo-zachodnim wybrzeżu lub plaża Loggas to gorzej dostępne, ale niezbyt odwiedzane plaże. Wyspę można pozwiedzać samochodem, na skuterku, a nawet na rowerze. O ile lubicie wąskie uliczki i ciemne zakamarki, polecamy odwiedziny stolicy – miasta Kerkyra. Podróżników i miłośników historii na pewno skusi wizyta w Achillion – pałacu letnim habsburskiej księżniczki Sissi. Całe mnóstwo atrakcji czeka na Państwa na wyspie Korfu. O ile chcesz się dowiedzieć więcej o Korfu, wejdź tutaj.

Promenada Liston, Kerkyra

Bez względu na to, czy Korfu znacie już czy nie, wystarczy wybrać kwaterę i zarezerwować termin pobytu. Chętnie polecimy Państwu kurort, jak również lokalizacje ślubne. Pary z całego świata uwielbiają wziąć ślub na starówce historycznego miasta Korfu, które imponuje weneckim stylem. Do serca miasta –  budynku byłego Parlamentu Jońskiego, gdzie odbywa się ślub cywilny, pary często zajeżdżają bryczką lub po prostu przychodzą na piechotę. Spacerując ulicami miasta, warto zahaczyć o Liston – znaną promenadę arkadową. Właśnie na Liston, jak również w Achillionie, można po ślubie odbyć sesję fotograficzną. Wymarzony ślub na wyspie Korfu możemy zorganizować Państwu prawie na każdej plaży lub przed urokliwym wiatrakiem.

  • Ceremonia w Parlamencie Jońskim – możliwość wynajmu bryczki konnej
  • Ceremonia na plażach wyspy ( szeroki wachlarz plaż )
  • Achillion – znany pałac cesarzowej Sissy
  • Ślub koło wiatraków w stolicy Kerkyra
  • Ślub na Kanale Miłości ( Canal d’Amour) w okolicy Sidari
  • Symboliczny ślub na plaży, odnowienie ślubów

W ramach naszej oferty oprócz ślubów cywilnych oferujemy także możliwość zorganizowania odnowienia ślubów, śluby symboliczne oraz rocznice ślubne. Zapraszamy do kontaktu z nami, by wspólnie zaplanować wymarzony ślub na Korfu czy indziej w Grecji.

slubwgrecji@gmail.com