Ola i Radek, Kefalonia

Już po pierwszej wymianie maili wiedzieliśmy, że nasz ślub nie może odbyć się w innym miejscu jak na przepięknej Kefalonii. Pani Małgosia – właścicielka firmy – osobiście pomagała nam spełnić to nasze marzenie. Pomimo, że przed przyjazdem na wyspę nie spotkaliśmy się osobiście, mieliśmy poczucie, że wszystko zostanie przygotowane tak jak to zaplanowaliśmy.

Małgosia zadbała o wszelkie formalności i sprawy organizacyjne związane ze ślubem. Zajęła się tłumaczeniem dokumentów oraz rezerwacją terminów i wynajęciem kapliczki na ceremonię. Pomogła w wyborze tawerny oraz pośredniczyła w rozmowach z jej właścicielem, dodatkowo zamówiła dla mnie przepiękny bukiet i wianek. W odpowiednim momencie przypominała nam o wszystkich sprawach, którymi musieliśmy się zająć.  Dzięki temu mieliśmy dużo czasu na podejmowanie decyzji oraz przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Małgosia chętnie doradzała nam w wyborach i dzieliła się swoim ślubnym doświadczeniem. Bez żadnych problemów podjęła się organizacji ceremonii w nietypowym i nowym dla niej miejscu czyli w urokliwej kapliczce na wzgórzu, skąd rozpościerał się nieziemski widok. Przepięknie udekorowała miejsce ceremonii oraz tawernę zgodnie z greckim klimatem. Sam ślub przebiegł w fantastycznej atmosferze a kolacja w poleconej restauracji była przepyszna. Możemy całym sercem polecić współpracę z p. Małgosią, bowiem nasz ślub był dowodem tego, że warto było jej zaufać!