Ślub na Zakynthos

Ślub na Zakynthos

Ślub na Zakynthos jest marzeniem, które może się spełnić. Dobra infrastruktura wyspy oraz duży wybór hoteli sprzyjają łatwemu znalezieniu odpowiednego miejsca ślubu. Nieważne, czy Para Młoda przyjedzie z gośćmi czy nie, my zajmujemy się organizacją ślubu w takim zakresie, w jakim Para będzie sobie tego życzyła.

Dla tych, którzy na Zakynthos jeszcze nie byli

To jedna z najbardziej znanych greckich wysp. Charakterystyczny biały i niebieski, czyli  greckie kolory narodowe, na tej wyspie dominują. Wraz z zielenią – kolorem gęstych gajów cyprysowych oraz sadów oliwnych to balsam dla oczu każdego przyjezdnego. Wyspa znana dzięki żółwiom Caretta-caretta, które w czerwcu na plażach południa składają jaja do piasku. W regionie Laganas założono rezerwat ochrony tych dużych morskich żółwi, w którym bada się sposób życia zagrożonego gatunku płazów. Północne i zachodnie wybrzeże wyspy jest strome i niedostępne. Zakynthos to również wyspa urzekającej plaży wraku –  Navajo. Dociera się tam tylko od strony morza. Warto popłynąć,  bo po drodze można podziwiać następną biało-turkusową atrakcję – Błękitne Groty koło przylądku Skinari. O ile chcesz się dowiedzieć więcej o tej wyspie, wejdź tutaj.

Poniżej proponowane przez nas miejsca, w których przeżyjecie niepowtarzalną ceremonię ślubną.

 

Ślub koło wiatraków Skinari

Ceremonia ślubna na plaży Alikes, Alikanas, Xehoriati lub okolicy

Ślub na tarasie tawerny Ammoudi

Ceremonia na wyspie Cameo

Ślub na magicznej Plaży Wraku ( w cenie rejs statkiem)

Ceremonia ślubna w gaju oliwnym

Taras restauracji na wyłączność z widokiem na morze, opcja uczty bezpośrednio po ceremonii

W ramach naszej oferty oprócz ślubów cywilnych oferujemy również możliwość zorganizowania odnowienia ślubów, śluby symboliczne oraz rocznice ślubne. Zapraszamy do kontaktu z nami, by wspólnie zaplanować wymarzony ślub na Zakynthos czy indziej w Grecji!!

slubwgrecji@gmail.com