Ślub na Kefalonii

Ślub na Kefalonii

Wyspa ta, położona w archipelagu wysp jońskich, jest jeszcze stale dziewicza i nieodkryta. Tutaj nie trzeba obawiać się tłumów plażowiczów nawet w szczycie sezonu. Stosunkowo duża wyspa i jej różnorodne wybrzeże, posiane plażami, wprost zachęca do tego, by spędzić tutaj miesiąc miodowy. Ślub na  Kefalonii to marzenie niejednej Panny Młodej. Marzenie to może się spełnić, o ile zdecydujecie się na wakacje i ślub na Kefalonii.

Nie bez powodu Kefalonię nazywa się perłą Wysp Jońskich. Urodzajne południe wyspy jest znane z piaszczystych plaż. Dzikie i strome wybrzeże zachodnie to białe plaże, które kurczą się pod klifami. Północ i wschód wyspy są mało zamieszkane. Na zboczach pasą się tutaj stada owiec i kóz, natomiast plaże są żwirkowe. Wreszcie środek wyspy górzysty i zielony, tutaj miejsce zajęły wysokie góry. Góry tak wysokie, iż ze szczytu tej najwyższej podziwiać można  zapierający dech w piersiach widok na pozostałe Wyspy Jońskie. By dowiedzieć się więcej o tej urokliwej wyspie, wejdź tutaj.

   

Na Kefalonii proponujemy Państwu następujące urokliwe zakątki, w których może odbyć się Państwa  wymarzony ślub:

  • Ceremonia ślubna na plaży
  • Ceremonia przed kapliczką
  • Ślub w jaskini jeziora Melissani – na łódeczkach pływając po magicznym jeziorze nimf, po ceremonii sesja zdjęciowa w jaskini
  • Ceremonia ślubna na tarasie willi
  • Ślub na magicznej plaży Myrtos
  • Ceremonia ślubna na stateczku turystycznym ( po południu), możliwe również wynajęcie łodzi na krótszy lub dłuższy rejs po ceremonii, przyrządzenia uczty weselnej na statku lub na plaży (grilowane suwlaki, pita chleb, sałatki, wino, owoce itp.   www.hermescruises.com
  • Kefalonia –  Zakynthos – prywatny rejs wraz ze ślubem na plaży wraku ( Navajo)  (statek wypływa z portu Poros)

 

W ramach naszej oferty oprócz ślubów cywilnych oferujemy również możliwość zorganizowania odnowienia ślubów, śluby symboliczne oraz rocznice ślubne. Na życzenie Pary doradzamy w wyborze odpowiednego zakwaterowania tak, żeby sprostać oczekiwaniom Pary. Zapraszamy do kontaktu z nami, by wspólnie zaplanować wymarzony ślub na Kefalonii czy indziej w Grecji !!