Ślub na Korfu

Ślub na Korfu

Ślub na Korfu oferujemy jako jedni z pierwszych od roku 2017. Chociaż Kerkyra ( bo tak wyspa nazywa się po grecku) znajduje się w ofercie prawie każdego biura turystycznego, generalnie należy do mało znanych destynacji ślubnych. Naszym celem zawsze było i będzie przełamywanie stereotypów, z tego też powodu chcemy zaoferować Państwu coś nowego i niekonwencjonalnego.  Tutejsze scenerie nadają się wyśmienicie na tło zdjęć, a pogoda sprzyja ślubom w plenerze od maja do października.

ślub na korfu

Dla tych, którzy na Korfu jeszcze nie byli

Ta wiecznie zielona wyspa grecka jest również często nazywana szmaragdem Morza Jońskiego. Scenerie zielonych wzgórz i równin przeplatają się z urokliwymi plażami oraz ciekawymi zabytkami historycznymi. Błękitne morze, czyste plaże i gościnność mieszkańców są gwarancją udanej podróży poślubnej. Za najładniejszą plażę Korfu uważana jest Paleokastrica, którą znajdziemy koło miasteczka o tej samej nazwie.  Wspaniałe są także plaże Issos, Agios Gordis, Kontogialos lub Liapiades. Wyspę można pozwiedzać samochodem, na skuterku, a nawet na łódce. O ile lubicie wąskie uliczki i ciemne zakamarki, polecamy odwiedziny stolicy – miasta Kerkyra. Podróżników i miłośników historii na pewno skusi wizyta w Achillion – pałacu letnim habsburskiej księżniczki Sissi. Całe mnóstwo atrakcji czeka na Państwa na wyspie Korfu. O ile chcesz się dowiedzieć więcej o Korfu, wejdź tutaj.

Promenada Liston, Kerkyra

Bez względu na to, czy Korfu znacie już czy nie, wystarczy wybrać kwaterę i zarezerwować termin pobytu. Chętnie polecimy Państwu kurort oraz lokalizacje ślubne. Pary z całego świata uwielbiają wziąć ślub na starówce historycznego miasta Korfu, które imponuje weneckim stylem. Do serca miasta –  budynku byłego Parlamentu Jońskiego, gdzie odbywa się ślub cywilny, pary często zajeżdżają bryczką lub po prostu przychodzą na piechotę. Spacerując ulicami miasta, warto zahaczyć o Liston – znaną promenadę arkadową. Właśnie na Liston, jak również w Achillionie, można po ślubie odbyć sesję fotograficzną. Wymarzony ślub na wyspie Korfu możemy zorganizować Państwu prawie na każdej plaży lub przed urokliwym wiatrakiem.

ślub na korfu

  • Ceremonia w Parlamencie Jońskim – możliwość wynajmu bryczki konnej
  • Ceremonia na plażach wyspy ( szeroki wachlarz plaż )
  • Achillion – znany pałac cesarzowej Sissy
  • Ślub koło wiatraków w stolicy Kerkyra
  • Ślub na Kanale Miłości ( Canal d’Amour) w okolicy Sidari
  • Symboliczny ślub na plaży, odnowienie ślubów

ślub na korfu ślub na plażyW ramach naszej oferty oprócz ślubów cywilnych oferujemy także możliwość zorganizowania odnowienia ślubów, śluby symboliczne oraz rocznice ślubne. Zapraszamy do kontaktu z nami, by wspólnie zaplanować wymarzony ślub na Korfu czy indziej w Grecji.

slubwgrecji@gmail.com

ślub na korfu