Ślub na Santorini

Santorini to jedna z najbardziej intrygujących greckich wysp. Niewątpliwie jest inna, niż pozostałe wyspy greckie a ponadto jest najlepiej zorganizowana pod kątem turystyki, jak również organizacji ślubów. Charakterystyczne białe greckie kapliczki z niebieskimi kopułami, urokliwe tawerny i zapachy greckiej kuchni snujące się z wnętrz, ale też przecudne widoki na kalderę oraz niepowtarzalne zachody słońca, to tylko  niektóre z licznych atrakcji wyspy. Ślub na Santorini to marzenie niejednej Panny Młodej….

Nietrudno jest ulec urokom malowniczych tarasów z granatowym Morzem Egejskim w tle a kontrast ciemnej wyspy wulkanicznej oraz białych domków położonych na grzebieniu wygasłego dawno temu wulkanu sprawia, że wyspa Santorini jest jedyną w swoim rodzaju. Pobyt na tej wyspie oraz ślub trzeba zaplanować z dostatecznym wyprzedzeniem. Pary z całego świata zjeżdżają się na Santorini, by przyrzec sobie miłość w tych niezapomnianych pejzażach.

To wyspa stworzona dla duszy romantycznej, pragnącej harmonii, w otoczeniu natury.  Tutaj można spełnić każdą, nawet najśmielszą zachciankę. Marzycie o wynajmie jachtu po ślubie lub chcecie zobaczyć wyspę z lotu ptaka? Wszystko jest do spełnienia. Luksusowe kwatery, suity z jacuzzi oraz najlepszej jakości serwis hotelowy, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających par. Tutaj śluby odbywają się na prywatnych tarasach widokowych, żeby zapewnić parze i gościom prywatność. Tarasy te można na życzenie udekorować łukiem z żywymi kwiatami lub skorzystać z ustawionego gazebo. Ponieważ właściciele tarasów oferują często również usługi cateringowe, nie trzeba daleko chodzić, by ucztować i bawić się bezpośrednio po ślubie.

Ucztę weselną możemy pomóc zorganizować również w jednej z wybranych restauracji na Santorini. Zapewniamy DJ, grupy muzyczne oraz solistów. Godne polecenia przy krojeniu tortu wieczorem są fajerwerki oraz ognie sztuczne. Nasze biuro zajmuje się kompleksową realizacją ślubów i zamówieniem dostawców na wesela od 2 do 200 gości.

Zapraszamy do świata ślubów greckich na Santorini, gdzie sen i marzenie staje się rzeczywistością.

ślub na santorini

Na Santorini proponujemy następujące tarasy, na których możemy Państwu pomóc zrealizować wymarzony ślub:

Santorini Gem

Ilioperato Imerovigli

Venetsanos Winery

San Antonio Vineyards

Villa Santa Irini

El Viento

Villa Andromeda

oraz inne

ślub na santorini taras widokowy ślub na santorini   ślub na santorini  Taras widokowy w Oia Santorini Gem

Oprócz ślubów oficjalnych na Santorini oferujemy Państwu również odnowienie ślubów oraz śluby symboliczne ( po lub przed ślubem oficjalnym w Polsce). Można też zamówić samodzielne sesje fotograficzne w plenerze czy w ulicach miast. Współpracujemy z najlepszymi fotografami i kamerzystami greckimi oraz polskimi. Wyjątkowe i niezapomniane może stać się poproszenie ukochanej o rękę czy też organizacja zaręczyn w pejzażach kaldery. Takie zaręczyny i ślub robią wrażenie i jakby nie było zapiszą się na długo w pamięci pary młodej oraz gości.