Ślub na Krecie

Ślub na Krecie

Ślub na Krecie, największej greckiej wyspie, spełni wasze marzenia. Na plaży lub w prywatnym ogrodzie, w zabytkowym porcie Chania czy też koło kapliczki. Wybór jest szeroki, zapraszamy do kontaktu z nami, by wybrać wspólnie najlepszy wariant ślubu!

Kreta jest tak duża i tak piękna, że niełatwo opisać ją w kilku słowach.  Długie wybrzeże a co za tym idzie cała masa plaż, śródziemnomorska przyroda oraz krajobrazy gwarantują udany ślub w plenerze! Dzięki dobrej infrastrukturze hotelowej oraz gęsto rozsianym zabytkom historycznym wasz ślub będzie urozmaicony i pełen wrażeń! Zapraszamy do świata ślubów w Grecji na Krecie…

Na Kretę przyjeżdżają miłośnicy historii i archeologii. Wyspa jest kolebką kultury minojskiej, a takie symbole jak Minotaur, Tezeusz, Labirynt kreteński oraz nić Ariadny, na pewno zna większość przyjezdnych.  Słynne na całym świecie pałace Knossos oraz Fajstos, muzeum archeologiczne oraz znane odkrycia sprzed 4 tysięcy lat podziwiają i zwiedzają turyści w okolicy miast Heraklion, Chania, Rethymno, Lasithi oraz Agios Nikolaos. Według mitologii wyspa Kreta jest miejscem narodzenia władcy bogów Olimpu – Zeusa.

Kreta jest  górzystą wyspą. Najwyższy szczyt często zakrywają chmury, bowiem jego wysokość sięga niemal 2,5 tys. m.n.p.m. Miejscowe pasma górskie przecinają malownicze wąwozy, najbardziej znanym jest wąwóz Samaria, położony w Górach Lefka Ori (Białe Góry). Warto pojechać też na Spinalongę – małą wysepkę niedaleko Agios Nikolaos, znaną z pobytu trędowatych.

ślub na krecie

Plaże i ślub na Krecie

W gronie najbardziej uroczych plaż Krety plasują się Falassarna, Balos, Elafonisi, Giorgioupolis, Matala, Elounda. Nie tylko na tych, ale również na innych plażach zorganizujemy Państwa wymarzony ślub. Oprócz plaży polecamy ceremonię ślubną w starej twierdzy w mieście Rethymno lub na przykład w gaju oliwnym. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, chętnie prześlemy Państwu naszą pełną ofertę. Chcesz dowiedzieć się, jakie dokumenty są potrzebne do ślubu na Krecie, wejdź tutaj.

ślub na Krecie ślub na Krecie

Ślub na Krecie niekoniecznie musi być ślubem oficjalnym. Jeśli wolicie ominąć proces przygotowania dokumentów potrzebnych do realizacji ślubu cywilnego w Grecji, oferujemy organizację ślubów symbolicznych ( po lub przed formalnym zawarciem związku w Polsce), rocznice ślubne, zaręczyny z kolacją na plaży oraz śluby tajne….