Irmina i Michał, Korfu

Wymarzyłam sobie ślub na plaży. Słyszałam, że Grecja to piękny kraj a ludzie nadzwyczaj gościnni i życzliwi. Wybraliśmy więc Grecję z jej uroczymi plażami . Porównując oferty firm zajmujących się organizacją ślubów wybraliśmy firmę Margarita Weddings, która zorganizowała ceremonię. Na  spotkaniu, które odbyło się dzień wcześniej opowiedzieliśmy konsultantce, jak sobie wyobrażamy nasz wielki dzień. To co nas spotkało nazajutrz w dniu ślubu, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Na długo w naszej pamięci pozostanie chwila, gdy zeszliśmy na plażę. Schodki zaprowadziły nas na urokliwą plażę z malutką kapliczką Madonny a naszym oczom ukazało się przepięknie przygotowane i udekorowane miejsce ceremonii. Scenerii nie zepsuł nawet rzęsiście padający przez chwilę deszcz. Jeszcze w czasie ceremonii ślubnej deszcz delikatnie padał, jednak to nam nie przeszkodziło , bowiem to był zwiastun szczęścia i dostatku.

Goście weselni zgromadzeni na plaży z uśmiecham i radością chłonęli każdą jego kroplę wsłuchując się jednocześnie ze skupieniem w słowa składanej przez nas przysięgi małżeńskiej. Atmosfera była zarazem radosna i pełna skupienia. Ślubowanie miłości małżeńskiej w kroplach deszczu było wyjątkowe i niepowtarzalne. Lecz to nie koniec miłych przeżyć z tego cudownego dnia. Kawałek drogi przeszliśmy pieszo i kolejna niespodzianka. Grecy widząc parę młodą uśmiechali się i składali nam życzenia na nowej drodze życia. W pokoju hotelowym zastaliśmy szampana i kwiaty. Do kolacji dodatkowo podano nam tort weselny a miłym gestom w naszą stronę jako nowożeńców nie było końca.

Wspomniałam na samym początku iż słyszałam, że  Grecja to piękny kraj a ludzie nadzwyczaj gościnni i życzliwi. Wszystko się sprawdziło. Dlatego też polecam Grecję z jej urokliwymy plażami i firmę Margarita Wedding- śluby w Grecji, która zadbała o to, aby tak ważny dzień naszego ślubu był wyjątkowy i niezapomniany.